Рекламка

Цікава географія

Цікаве про транспорт 



 Сьогодні, мабуть, вже немає такої людини, яка б не знала, що таке транспорт, але все ж таки цікаво, які асоціації виникають у Вас коли ви чуєте це слово. У когось це маршрутки, в інших - автобуси (ЛАЗи), потяги, літаки, морські судна, велосипеди, мотоцикли, автомобілі....Так звичайно, якщо в нас такі уявлення виникають - значить транспортна система України розвинена і це добре. Бо досить подивитися на карту світу, щоб переконатися: чим вищий рівень розвитку країни тим густіша її транспортна мережа.


Транспортна мережа Німеччини

Автомагістралі


Залізниці



Транспортна мережа Франції

Автомагістралі



Самий швидший рельсовий потяг у світі

574,8 км/год  

Французький

"TGV POS" 

Рекорд було встановлено 3 квітня 2007 року

 Автомагістралі Японії

Найшвидший потяг на магнітному підвішуванні 

581 км/год. 

Японський

"MLX01"

Рекорд було встановлено 2 грудня 2003 року в Японському місті Яманасі

Історичні відомості про виникнення транспорту

Волокуша
 Давайте спробуємо з Вами здійснити подорож у сиву давнину, первісно-общинний лад, люди використовують тварин. В умовах рабовласництва, тобто розподілом людей на класи, коли почали утворюватись перші держави, вимоги до транспорту підвищились. Почали утворюватись: водний транспорт, каравани, були також елементарні візки, але ці візки не зовсім візки, так як їх необхідно було волокти, так їх і називали волокуши. А волокли їх звичайно ж тварини. 
Давнє колесо
 Колесо - геніальний винахід людства, який дав початок розвитку господарства. Зростав обсяг перевезень, утворювались штучні шляхи сполучення(дороги)і т.т.п. Навіть такий транспорт як трубопровідний був також відомий, ще з сивої давнини, будували водні канали, а для зрошування полів у Китаї (ще в 5 тисячолітті до н.е.)будували трубопроводи з бамбука. Як не дивно, але були спроби збудувати канал між Середземним та Червоними морями, при правліні Рамзеса ІІ(16 ст. до н.е.). Виникає поділ праці, відбувається обмін товарів між ремісниками та хліборобами.



Єдина Антарктична станція України 
"Академік Вернадський"


Монета - виготовлена на честь десятиліття Антарктичної станції: "Академік Вернадський"


Вигляд з тильної сторони

Генератори, які створюють комфортні умови перебування  в  Антарктиді

Протипожежна безпека - перш за все

Лабораторія

Санітарний вузол

Вигляд на станцію

Коридорами станції



Немає коментарів:

Дописати коментар